Τελευταίες Ειδήσεις
recent

ΝΔ Θεσπρωτίας: Οι τελικοί πίνακες των υποψηφίων των ΔΗΜ.Τ.Ο., των θεματικών τομέων δράσης και των εκπροσώπων του συνεδρίου



Οι υποψήφιοι για τη ΔΗΜ.Τ.Ο. Ηγουμενίτσας είναι οι εξής:

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΠΡΟΕΔΡΟΙ
  1. Δήμου Χρήστος (Μπαλής)
  2. Μπάρμπας Αντώνιος
ΥΠΟΨΗΦΙΑ ΜΕΛΗ
  1. Βεζδρεβάνη Αμαλία - Παραπόταμος
  2. Γεωργίου Σπυρίδων - Σύβοτα
  3. Δακούκη Σταυρούλα - Ηγουμενίτσα
  4. Καρακίτσος Γεώργιος - Παραπόταμος
  5. Μήτσης Σωτήριος - Σύβοτα
  6. Μπιστιώλη Αικατερίνη - Σύβοτα
  7. Μπότος Σωκράτης - Σύβοτα
  8. Μυριούνης Ευάγγελος - Ηγουμενίτσα
  9. Μώκος Θεόδωρος - Σύβοτα
  10. Νικολάου Θεόδωρος - Μαργαρίτι
  11. Ντρίτσος Θωμάς - Μαργαρίτι
  12. Πανταζής Παντελής - Παραπόταμος
  13. Παρθενίου Όλγα - Ηγουμενίτσα
  14. Σεϊτανίδης Αναστάσιος - Μαργαρίτι
  15. Τζώρτζης Απόστολος - Παραπόταμος
  16. Φωτιάδης Απόστολος - Ηγουμενίτσα

 
Οι υποψήφιοι για τη ΔΗΜ.Τ.Ο. Φιλιατών είναι οι εξής:


ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΠΡΟΕΔΡΟΙ
  1. Νέτης Χρήστος
ΥΠΟΨΗΦΙΑ ΜΕΛΗ
  1. Γκίκας Κωνσταντίνος - Σαγιάδα
  2. Μποροδήμος Ηλίας - Φιλιάτες 
  3. Καίσαρη - Σκεύη Παρασκευή - Φιλιάτες
  4.  Κωνσταντίνου Θεοφάνης - Φιλιάτες
  5. Παπαδόπουλος Ιωάννης - Φιλιάτες
  6. Σιάκος Φώτιος - Σαγιάδα
  7. Φωτιάδη Βασιλική - Φιλιάτες
  8. Χαλαστρή Ασημίνα - Φιλιάτες
  9. Χασακής Ιωάννης - Σαγιάδα
Οι υποψήφιοι για τη ΔΗΜ.Τ.Ο. Σουλίου είναι οι εξής:

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΠΡΟΕΔΡΟΙ
  1. Βέρμπη Βέρα
  2. Μπολώτσης Ανδρέας

ΥΠΟΨΗΦΙΑ ΜΕΛΗ
  1. Γκόγκος Δημήτρης - Παραμυθιά
  2. Ιωάννου Σωτήρης - Αχέροντα
  3. Κώτσης Θεόδωρος - Παραμυθιά
  4. Μπάλλας Φώτης - Αχέροντα
  5. Ντάγκας Γεώργιος - Παραμυθιά
  6. Ντούμα Ερρικα - Παραμυθιά
  7. Πάκος Γιώργος - Παραμυθιά
  8. Παππάς Γεώργιος - Παραμυθιά
  9. Σουλάκης Αναστάσιος - Αχέροντα
  10. Στεργίου Ανδρέας - Αχέροντα
  11. Τσιώτα Αναστασία - Παραμυθιά
  12. Τσούλας Χρήστος - Αχέροντα
  13. Φιλίππου Αγγελική - Παραμυθιά
  14. Χρήστου Αλέξανδρος - Αχέροντα
  15. Χρήστου Δημήτρης - Αχέροντα
 Τομέας Δικαιοσύνης
  1. Αναστασίου Βασίλειος
  2. Δηλαβέρη Ρεγγίνα
Τομέας Εμπόρων, Βιοτεχνών και Επαγγελματιών
  1. Χανδρινός Ανέστης
Τομέας Κοινωνικής Πολιτικής
  1. Γκαμπρέλας Δημήτριος
  2. Μπάζιου Νικολέτα
Τομέας Μισθωτών
  1. Βιρβίλης Κωνσταντίνος
  2. Γκαμπρέλας Νικόλαος
Τομέας Παιδείας
  1. Τζέλου Χριστίνα
  2. Τσόδουλος Κυριάκος
Τομέας Πολιτισμού
  1. Ρέβης Κωνσταντίνος
Τομέας Υγείας
  1. Δημάκος Δημήτριος
Τομέας Αγροτικού
  1. Στεργίου Ιωάννης
  2. Φερεντίνος Μιλτιάδης
Τομέας Οικονομίας
  1. Τάτση Ευαγγελίνα
Τομέας Υποδομών και Δικτύων
  1. Διαμάντης Βασίλειος
Υποψήφιοι αντιπρόσωποι στο συνέδριο

Αποκλειστικά γυναικών:
  1. Βέρμπη Βέρα
  2. Δακούκη Σταυρούλα
Αντρών & γυναικών:
  1. Αναστασίου Βασίλειος
  2. Γκαμπρέλας Νικόλαος
  3. Διαμάντης Βασίλειος
  4. Δήμου Χρήστος (Μπαλής)
  5. Κίτσιος Χρήστος
  6. Νίτσας Δημήτριος
  7. Ντάνης Γεώργιος
  8. Ντρίτσος Θωμάς
  9. Τσόδουλος Κυριάκος
  10. Χρόνης Δημήτριος 
892fm

892fm

Από το Blogger.