Η Δήμαρχος Σουλίου κα Μπραΐμη, με τον πρόεδρο του δημοτικού συμβουλίου κ.Αθανασίου Νίκο, τον δημοτικό σύμβουλο κ. Φράγκο Θωμά καθώς και τους πέντε προέδρους της Δ.Ε. Σουλίου: Σαμονιδας κ.Τοκα, Τσαγγαριου κ.Τσιπη, Αυλοτοπου κ.Διαμαντή, Κουκουλιων κ.Γιωτακη, Φροσυνης κ.Μπινα συναντήθηκαν σήμερα με τον Περιφερειάρχη Ηπείρου κ. Καχριμάνη για θέματα προσβασιμοτητας και οδικού δικτύου του Σουλίου.
Ο Περιφερειάρχης κ. Καχριμανης δεσμεύτηκε ότι παρα τις δύσκολες συγκυρίες η Περιφέρεια Ηπείρου θα κάνει προσπάθειες για το δρόμο Αγία Κυριακή - Κουκλιοι, το δρόμο Ζωτικο - Λιβαδι καθώς και την διευθέτηση του ρέματος πριν από τον ιστορικό χώρο του Σουλίου.
Με τον Περιφερειάρχη συναντήθηκαν η Δήμαρχος και οι Πρόεδροι του Σουλίου
Reviewed by thespro.gr
on
Πέμπτη, Νοεμβρίου 24, 2016
Rating:
![Με τον Περιφερειάρχη συναντήθηκαν η Δήμαρχος και οι Πρόεδροι του Σουλίου](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEioRfn8i5y33l2VTiyc9KCDL9QMY76FdbZxHQo_SNNrplm9vASUwU1xST08ZQhfnH1ZDMnegTLrdqIGGSbIktFW3cUF9WYaPR6VOW9MFCI1mLpdWDY7NtJEwdnvPt7DemwTLgt6W9xSJUqt/s72-c/15135815_1103829069672581_2699586485679099111_n.jpg)