ΤΟ ΔΗΜΟΣΙΟ Ι.Ε.Κ ΒΟΗΘΩΝ ΝΟΣΗΛΕΥΤΩΝ Γ.Ν. ΦΙΛΙΑΤΩΝ ΘΑ ΔΕΧΤΕΙ ΓΙΑ ΤΟ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟ ΕΤΟΣ 2017-2018 ΑΙΤΗΣΕΙΣ ΥΠΟΨΗΦΙΩΝ ΠΡΟΣ ΕΠΙΛΟΓΗ ΣΤΟ Α’ ΕΞΑΜΗΝΟ ΣΠΟΥΔΩΝ ΑΠΟ 1/9/--15/9/2017
ΕΠΙΣΗΣ ΣΑΣ ΓΝΩΣΤΟΠΟΙΟΥΜΕ ΟΤΙ ΟΙ ΑΠΟΦΟΙΤΟΙ ΕΠΑΣ, ΕΠΑΛ, ΤΕΕ Β’ ΚΥΚΛΟΥ, ΕΠΛ, ΤΕΛ ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑΣ ΒΟΗΘΩΝ ΝΟΣ/ΤΩΝ ΔΥΝΑΝΤΑΙ ΝΑ ΚΑΤΑΤΑΧΘΟΥΝ ΣΤΟ Γ’ ΕΞΑΜΗΝΟ ΣΠΟΥΔΩΝ
ΤΟ Δ.Ι.Ε.Κ. Γ.Ν. ΦΙΛΙΑΤΩΝ ΛΕΙΤΟΥΡΓΕΙ ΣΕ ΠΡΩΙΝΟ ΩΡΑΡΙΟ ΚΑΙ ΔΙΝΕΤΑΙ Η ΔΥΝΑΤΟΤΗΤΑ ΣΤΟΥΣ ΣΠΟΥΔΑΣΤΕΣ ΜΑΣ ΣΙΤΙΣΗΣ ΚΑΙ ΣΤΕΓΑΣΗΣ ΣΤΗΝ ΜΑΘΗΤΙΚΗ ΕΣΤΙΑ ΦΙΛΙΑΤΩΝ.
ΓΙΑ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΟΙ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΜΕΝΟΙ ΝΑ ΑΠΕΥΘΥΝΟΝΤΑΙ ΣΤΑ ΤΗΛ 2664360415 -2664360408
ή ΣΤΟ Ε-MAIL diek_gn_filiaton@yahoo.gr
ΑΠΟ ΤΗΝ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΤΟΥ ΔΙΕΚ
ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΤΟΥ Δ.Ι.Ε. Κ ΒΟΗΘΩΝ ΝΟΣΗΛΕΥΤΩΝ Γ.Ν. ΦΙΛΙΑΤΩΝ
Reviewed by thespro.gr
on
Τρίτη, Μαΐου 23, 2017
Rating:
![ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΤΟΥ Δ.Ι.Ε. Κ ΒΟΗΘΩΝ ΝΟΣΗΛΕΥΤΩΝ Γ.Ν. ΦΙΛΙΑΤΩΝ](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEiR02csGUsAG_e-HVvtks36AAnfOFktvJferNUE7Y1C4KE2PLcciKnQgxk2C-I5zxN-3VUgj0AZjGKnHz_iBL5e3C0ZpUMWRBq59wVMAEv28DWfrik2IUU48ki_oV9t8mbrLck5SkQNql4/s72-c/%25CE%259D%25CE%259F%25CE%25A3%25CE%259F%25CE%259A%25CE%259F%25CE%259C%25CE%2595%25CE%2599%25CE%259F+%25CE%25A6%25CE%2599%25CE%259B%25CE%2599%25CE%2591%25CE%25A4%25CE%25A9%25CE%259D+%25282%2529_small+892fm.jpg)