Πρώτος τερμάτισε στον μονοήμερο αγώνα ποδηλασίας 1-Day North Odyssey που ξεκίνησε από τη Σμίξη Γρεβενών και κατέληξε στο Μέτσοβο, ο Θεσπρωτός ποδηλάτης Πέτρος Ζύλης.
Πρόκειται για έναν μαραθώνιο 70km περίπου που έδωσε τη δυνατότητα στους συμμετέχοντες να ποδηλατήσουν μία από τις πιο όμορφες διαδρομές ολόκληρου του 8ήμερου αγώνα "BikeOdyssey 2017: 18 Ιουνίου- 25 Ιουνίου 2017".
Ιδιαίτερα το πέρασμα από τον Εθνικό Δρυμό της Πίνδου, γνωστό ως Βάλια Κάλντα, αποτελεί μια μοναδική εμπειρία.
Πρώτος ο Θεσπρωτός ποδηλάτης Πέτρος Ζύλης στο 1-Day North Odyssey
Reviewed by thespro.gr
on
Δευτέρα, Ιουνίου 19, 2017
Rating:
![Πρώτος ο Θεσπρωτός ποδηλάτης Πέτρος Ζύλης στο 1-Day North Odyssey](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEiyjuCnxoCKNP-ft8lhsbSR20w8qkynCVop4kxaBpZ6_9GzcERmpfpIvAovGDuRcz17iIVh6pBR1lTvRCUXeueGIXT4OggibssVvGst42XZfGv4wRqwtuU44pq_HKjgEMmMFHYXluOX5l4/s72-c/19366167_1602309819804004_5523308308585216806_n.jpg)
Δεν υπάρχουν σχόλια: