Χριστουγεννιάτικο μήνυμα του Αντιπεριφερειάρχη Θεσπρωτίας κ. Θωμά Πιτούλη
Με την ελπίδα ότι το 2021 θα περιοριστούν όσο το δυνατόν περισσότερο , τόσο οι επιπτώσεις της πανδημίας σε όλα τα επίπεδα της προσωπικής , οικογενειακής κοινωνικής και οικονομικής ζωής μας όσο και οι απαράδεκτες προκλήσεις στα Εθνικά μας θέματα , σας εύχομαι ολόψυχα καλά Χριστούγεννα και τη νέα χρονιά να προσπαθήσουμε όλοι μαζί για μια καλύτερη κοινωνία , για μια ισχυρότερη Ελλάδα για ένα καλύτερο αύριο για τα παιδιά μας .
Με εμπιστοσύνη στις ικανότητες μας , με συγκρατημένη αισιοδοξία - αλλά χωρίς εφησυχασμό - και με τη βοήθεια της επιστημονικής κοινότητας , της συγκροτημένης Πολιτείας και την ευθύνη της καθεμιάς και του καθενός μας προσωπικά μπορούμε να πάμε ξανά μπροστά .
Η θεια γέννηση ας φωτίσει τον δύσκολο αλλά και ελπιδοφόρο δρόμο που πρέπει να ανέβουμε για να πετύχουμε την ατομική ,κοινωνική και εθνική μας ανάταση .
Ας προσέξουμε όλοι πολύ περισσότερο αυτές τις ήμερες τηρώντας ευλαβικά τα μέτρα προστασίας από τον Κορωνοιό και να μην επαναπαυτούμε στο γεγονός , ότι τα κρούσματα στην περιοχή μας με την βοήθεια και την προσπάθεια όλων μας , είναι ελάχιστα .
Χριστουγεννιάτικο μήνυμα του Αντιπεριφερειάρχη Θεσπρωτίας κ. Θωμά Πιτούλη
Reviewed by thespro.gr
on
Δευτέρα, Δεκεμβρίου 21, 2020
Rating:
![Χριστουγεννιάτικο μήνυμα του Αντιπεριφερειάρχη Θεσπρωτίας κ. Θωμά Πιτούλη](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhqQfuk9Vp5wpMazrJpy_ZPfW8M81H7ltg_VpdVXkbaS3YdhNSdGtzbv5OTGZrE2o5cvozFac-tFesz4fxQmJBWlFWqca_eH1tD567_sUeI901MN0mCaAF7owImcqnh8jYwwcD3SMCLmgrm/s72-w400-c-h300/%25CE%25A0%25CE%2599%25CE%25A4%25CE%259F%25CE%25A5%25CE%259B%25CE%2597%25CE%25A3+%25CE%25A0%25CE%2595%25CE%25A1%25CE%2599%25CE%25A6%25CE%2595%25CE%25A1%25CE%2595%25CE%2599%25CE%2591+XMAS.jpg)
Δεν υπάρχουν σχόλια: