Πρόσληψη 2 ατόμων με σύμβαση ορισμένου χρόνου για την αντιπυρική περίοδο στον Δήμο Σουλίου
Την πρόσληψη με επιλογή 2 ατόμων με σύμβαση ορισμένου χρόνου (διάρκειας 4 μηνών) για την αντιμετώπιση εποχικών και πρόσκαιρων αναγκών κάλυψης δράσεων πυροπροστασίας ανακοίνωσε ο Δήμος Σουλίου.
Οι θέσεις:ΔΕ Χειριστών Μηχανημάτων Έργων (τσάπα) – 1 θέση
ΔΕ Χειριστών Μηχανημάτων Έργων (Καταστροφέας) – 1 θέση
Οι ενδιαφερόμενοι, καλούνται να συμπληρώσουν την συνημμένη αίτηση και να την υποβάλλουν συνημμένα με τα προβλεπόμενα δικαιολογητικά, μέχρι και Δευτέρα 27 Ιουνίου 2022 ημέρα και ώρα 14:00 στο Δημοτικό Κατάστημα Παραμυθιάς, στο Γραφείο Πρωτοκόλλου (1ος όροφος). Πληροφορίες: τηλ. 2666360132 Παπαευαγγέλου Ευάγγελος.
Πρόσληψη 2 ατόμων με σύμβαση ορισμένου χρόνου για την αντιπυρική περίοδο στον Δήμο Σουλίου
Reviewed by thespro.gr
on
Σάββατο, Ιουνίου 25, 2022
Rating:
![Πρόσληψη 2 ατόμων με σύμβαση ορισμένου χρόνου για την αντιπυρική περίοδο στον Δήμο Σουλίου](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjCID95pcpa5eABr7Z4YvuuGrlXFe1pkJAZP0xanO810QyE26l-ul-h4sON2f6rrNJk8jST7e4neXtyXCiR7Wo7COvIflkYsXwMYiz5wBOhg7krW5I8xWZZIMSzRMJoZG7vT5iPxffYpQtB-Fqq6uej_5Qq2DGjPe1KKqON4U_G2Hl9pjxl4IsOIKN_cQ/s72-w640-c-h426/15552992_Firefighters-Killed.JPEG-0f965.jpg)
Δεν υπάρχουν σχόλια: