Διακομιδή 76χρονου από την Κέρκυρα στην Ηγουμενίτσα
Με μέριμνα του Κέντρου Επιχειρήσεων του Λιμενικού Σώματος – Ελληνικής Ακτοφυλακής πραγματοποιήθηκε, διακομιδή 76χρονου ο οποίος έχρηζε άμεσης νοσοκομειακής περίθαλψης, από την μαρίνα Γουβιών ν. Κέρκυρας προς τον λιμένα Ηγουμενίτσας, με περιπολικό σκάφος Λ.Σ.-ΕΛ.ΑΚΤ..
Διακομιδή 76χρονου από την Κέρκυρα στην Ηγουμενίτσα
Reviewed by thespro.gr
on
Σάββατο, Ιουλίου 23, 2022
Rating:
![Διακομιδή 76χρονου από την Κέρκυρα στην Ηγουμενίτσα](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEgiNftLDkyJmqgG7MjeWhf6ve3RzNpSjbePX_BCAKagMGpD7-rWdNKi5TVhkgaOR5nQAmbcdLbRqGhNlIISx-opnkC6gNeJrSI6Xb_1zCmwDQ4RQL5ZQovZI1_XX_65u9Eyvi9zIXziJivrvpy67ZR29C-TVsq1VATChjlj--Id1jm8Xs91M4qFne2yZQ/s72-w640-c-h428/%CE%94%CE%B9%CE%B1%CE%BA%CE%BF%CE%BC%CE%B9%CE%B4%CE%AE%203.jpg)
Δεν υπάρχουν σχόλια: