Συνάντηση μελών του ΣΥΡΙΖΑ στο Φιλιάτι
Τη Δευτέρα 11 Ιουλίου το βράδυ στο «ΚΑΦΕ TSEVAS» στους Φιλιάτες η ΟΜ Φιλιατών και η ΝΕ Θεσπρωτίας υποδεχτήκαμε σε κλίμα συντροφικότητας τα νέα μέλη ΣΥΡΙΖΑ – Προοδευτική Συμμαχία του Δήμου Φιλιατών.
Μετά το καλωσόρισμα των νέων μελών από το Συντονιστή της ΟΜ Φιλιατών Βαγγέλη Λιανό, απηύθυναν χαιρετισμό και έκαναν σύντομες πολιτικές ομιλίες ο βουλευτής Μάριος Κάτσης και το μέλος της ΚΕ Αθηνά Ιωάννου.
Ο Συντονιστής της ΝΕ Θεσπρωτίας
Θωμάς Δημητρίου
Συνάντηση μελών του ΣΥΡΙΖΑ στο Φιλιάτι
Reviewed by thespro.gr
on
Τρίτη, Ιουλίου 12, 2022
Rating:
![Συνάντηση μελών του ΣΥΡΙΖΑ στο Φιλιάτι](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhDI9jpRN_A5Rmq_U6X9QxQlxbv04ck6gvKifT4Gx-e7QKkC8mRFNMp46JSLaLC5Cj8U5Ibxpgnnq1LTq5nS4X5DPLk1LG_aaPPC820qVdMit2yqRCDfvK-t28Bh8jt8GCceis082BXlwJf_swcz7sVSFOBsBDQ0RCAs9QEeTXX4K6zi5TxmzCiGpvSZw/s72-w640-c-h480/IMG_7385.jpeg)
Δεν υπάρχουν σχόλια: