Από τη συνάντηση των μελών του ΣΥΡΙΖΑ στην Παραμυθιά
Tα νέα μέλη του ΣΥΡΙΖΑ υποδέχτηκε το βράδυ της Τρίτης, η τοπική οργάνωση Παραμυθιάς.
“Σε κάθε σπίτι, σε κάθε χωριό, σε κάθε πόλη, σε κάθε συμπολίτη μας, να μιλήσουμε για τις θέσεις του ΣΥΡΙΖΑ-ΠΣ. Ζητάμε από όλους να γίνουν συμμέτοχοι σ’ αυτή τη μεγάλη πολιτική αλλαγή, ώστε να κλείσουμε τις πληγές που άνοιξε η κυβέρνηση Μητσοτάκη. Στην εκδήλωση στην Παραμυθιά που διοργάνωσε η Οργάνωση Μελών Σουλίου του ΣΥΡΙΖΑ-Προοδευτική Συμμαχία για την υποδοχή των νέων μελών” ανέφερε σε σχόλιο του ο Βουλευτής Θεσπρωτίας Μάριος Κάτσης
Από τη συνάντηση των μελών του ΣΥΡΙΖΑ στην Παραμυθιά
Reviewed by thespro.gr
on
Τετάρτη, Ιουλίου 06, 2022
Rating:
![Από τη συνάντηση των μελών του ΣΥΡΙΖΑ στην Παραμυθιά](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEiHXcCiJA-fVOmVa-OVoGjK8Xz3E0ZyrQQhMOBIisv06T7twczP9qfPHuJQHR7UPOmsF0vLXXddVAZsg4ygpd-vDRlpOpp9dlDsjUHzj2A8UV8SpecX467GtCQnKh4v0W-yWaYwDkoUgUeDUolFyW83LdqqxjAaWXodNMFytVT49bUbnRdnm5yyfwhszA/s72-w640-c-h480/292077873_10229517489741243_3670504704560944611_n.jpg)
Δεν υπάρχουν σχόλια: