Υποδοχή νέων μελών από το τοπικό ΣΥΡΙΖΑ
Την Τρίτη 28 Ιουνίου το βράδυ, η ΟΜ Ηγουμενίτσας και η ΝΕ Θεσπρωτίας υποδεχτήκαμε τα νέα μέλη της ΟΜ Ηγουμενίτσας στο ΚΑΦΕ METROPOLE στην περιοχή "Πλατάνια" στην Ηγουμενίτσα.
Στην εκδήλωση παρευρέθηκαν η βουλευτής Άρτας και Γραμματέας της Κοινοβουλευτικής Ομάδας του ΣΥΡΙΖΑ – Προοδευτική Συμμαχία Όλγα Γεροβασίλη, και τα μέλη της Κεντρικής Επιτροπής Περιφέρειας Ηπείρου Γιάννης Στέφος, Αθηνά Ιωάννου και Λίλα Σουλελέ.
Παρευρέθηκε επίσης ο επικεφαλής της Περιφερειακής Παράταξης "Κοινό των Ηπειρωτών" Γιώργος Ζάψας.
Μετά το καλωσόρισμα των νέων μελών από το Συντονιστή της ΝΕ, απηύθυνε χαιρετισμό και έκανε σύντομη και επίκαιρη πολιτική ομιλία η σ. Όλγα Γεροβασίλη.
Η εκδήλωση ήταν πυκνή σε συμμετοχή νέων μελών, πραγματοποιήθηκε δε σε κλίμα συντροφικότητας και αισιοδοξίας για νίκη του ΣΥΡΙΖΑ - ΠΣ στις ερχόμενες εκλογές.
Ο Συντονιστής της ΝΕ Θεσπρωτίας
Θωμάς Δημητρίου
Υποδοχή νέων μελών από το τοπικό ΣΥΡΙΖΑ
Reviewed by thespro.gr
on
Παρασκευή, Ιουλίου 01, 2022
Rating:
![Υποδοχή νέων μελών από το τοπικό ΣΥΡΙΖΑ](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEgGvpx65krj8WzfQIOKY1CoozBbPXVF5hipHI-Yy_sPCpH1cRTwqDELGFduvRTWYM05I0OGFOhFVS-C4NosdcXp0Wx26G20KyQJ2tPwHVpoYEKmC5duux58uH0oNp1J4pW28EMszN2uOfp4d_Ix5htQpjEe4Tu-NEq-nXzDceGKTDvfDp6icWeW7zdfcA/s72-w640-c-h384/received_702395290821197.jpeg)
Δεν υπάρχουν σχόλια: