7 μετάλλια για τους αθλητές του Ποδηλατικού Ομίλου Ηγουμενίτσας "Άπειρος"

Εκπληκτική εμφάνιση για τους αθλητές μας στον αγώνα MON REPOS XCO RACE στην Κέρκυρα που διεξήχθη την Κυριακή 12 Μαρτίου. Με νέες εμπειρίες και 7 μετάλλια επέστρεψαν οι αθλητές μας.

Τα αποτελέσματα των αθλητών μας ανά κατηγορία.
* Στην κατηγορία αγοριών 13-16 ετών ο Νίνας Ανδρέας κατέκτησε την Πρώτη θέση και ο Γιώργος Σιόντορος την Τρίτη!
* Ενώ στην κατηγορία κοριτσιών 13-16 ετών στον πρώτο της αγώνα η Αφροδίτη Μπασιαρά κατέκτησε την Πρώτη θέση και η Μυρτώ Σιόντορου την Δεύτερη θέση!
*Στην κατηγορία 9-12 χρονών ο Ρωμανός Λαμπρούσης κατέκτησε τη Δεύτερη θέσηκαι ο Σπύρος Βάσσος την Τρίτη!!
*Τέλος, στην κατηγορία 30-39 ο Μιλτιάδης Μπέτσικας κατέκτησε τη Δεύτερη θέση!!
Συγχαρητήρια σε όλους τους αθλητές!!
7 μετάλλια για τους αθλητές του Ποδηλατικού Ομίλου Ηγουμενίτσας "Άπειρος" 7 μετάλλια για τους αθλητές του Ποδηλατικού Ομίλου Ηγουμενίτσας "Άπειρος" Reviewed by thespro.gr on Κυριακή, Μαρτίου 19, 2023 Rating: 5