Προεκλογική ομιλία του Αντώνη Μπέζα στην Πέρδικα
Στην ομιλία του ο υποψήφιος Δήμαρχος Ηγουμενίτσας ανέφερε μεταξύ άλλων τα ακόλουθα:
«Αντισταθείτε στην αδιαφορία, την ανεπάρκεια, τον "ωχ-αδελφισμό", την ασχετοσύνη και την εγκατάλειψη της Πέρδικας των τελευταίων ετών! Αντισταθείτε στους σωτήρες "εξ Αθηνών" που ήταν απόντες από τους πολιτικούς και κοινωνικούς αγώνες του τόπου και στην υπο-ομάδα των "γραφικών" και των πολιτικών καιροσκόπων!
Αντισταθείτε στις πιέσεις, τις ρουσφετολογικές διευθετήσεις και τις υποσχέσεις χωρίς αντίκρισμα των τελευταίων ημερών. Αυτό που γίνεται δεν είναι πολιτική, είναι ο ευτελισμός της πολιτικής.
Θέλω να στείλω ένα μήνυμα. Η αλλαγή έρχεται. Ο Δήμος Ηγουμενίτσας θα επιστρέψει στο μέλλον του. Όσες τσιμεντοστρώσεις και να γίνουν και όση άσφαλτος να πέσει, το ποτάμι δεν γυρίζει πίσω!
Η Πέρδικα θα πάρει τη θέση που της αξίζει».
Προεκλογική ομιλία του Αντώνη Μπέζα στην Πέρδικα
Reviewed by thespro.gr
on
Τετάρτη, Οκτωβρίου 04, 2023
Rating:
![Προεκλογική ομιλία του Αντώνη Μπέζα στην Πέρδικα](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjGJPFkkXSnhbY8M6v0qA47-UMESFyqjxXBr64LX6n2UjWZ_hXutwgrPkL-psbG3l5sejU_xCDd1SgrMdhyphenhyphenpxMwhO057pVk70fSxUWRXL4b9mrIkpihCQDXAoBIu0di2jnKbzJOWpPBOfH_H0wP_O1BxPjgtIEWTNKmmX_9APFEyIlWlgA6penZIRkxXe8/s72-w640-c-h480/%CE%B5%CE%B9%CE%BA%CF%8C%CE%BD%CE%B1_Viber_2023-10-03_16-01-12-147.jpg)
Δεν υπάρχουν σχόλια: