Το Εθελοντικό Πυροσβεστικό Κλιμάκιο Σαγιάδας έκοψε την πίτα του
Πραγματοποιήθηκε το Σάββατο 17 Φεβρουαρίου 2024 στην Σαγιάδα η κοπή πίτας του Εθελοντικού Πυροσβεστικού Κλιμακίου Σαγιάδας.
Ο εθελοντισμός είναι μια αληθινή κατάθεση ψυχής που εμπεριέχει αγάπη, ανθρωπιά, τρυφερότητα και στοργή και σίγουρα αποτελεί θεμελιώδη λίθο της ενσυναίσθησης.
Η ανάγκη του Εθελοντισμού ιδιαίτερα στη σύγχρονη κοινωνία είναι άκρως αναγκαία και απαραίτητη και αξίζουν όλοι αυτοί οι ΕΘΕΛΟΝΤΕΣ ΠΟΛΙΤΕΣ τα ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ και το ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ .
Στην σημερινή εκδήλωση εκτός των εθελοντών πυροσβεστών παρόντες ήταν ο Δήμαρχος Φιλιατών Βασίλης Τσίγκος, ο βουλευτής Ν. Θεσπρωτίας Βασίλειος Γιόγιακας, ο εκπρόσωπος της Πυροσβεστικής κ Μπάλλας , η πρόεδρος Δημοτικού Συμβουλίου Δήμου Φιλιατών Σταμάτη Πηνελόπη και ο αντιδήμαρχος Δήμου Φιλιατών Σπύρος Φερεντίνος.
Σας ευχαριστούμε ΘΕΡΜΑ!
Το Εθελοντικό Πυροσβεστικό Κλιμάκιο Σαγιάδας έκοψε την πίτα του
Reviewed by thespro.gr
on
Δευτέρα, Φεβρουαρίου 19, 2024
Rating:
![Το Εθελοντικό Πυροσβεστικό Κλιμάκιο Σαγιάδας έκοψε την πίτα του](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEi2XYFgDkpOWVw4ME6UcNtNjxObmdi-1dCvAdFxmsN5RLzI0CntdpNViccDQZMRPTqAgOGfeZotb65svmnru5BbGP4gbgriqF1aP4H-VCK-6umuA5VFgX2tz-CuuOrJgqO5DxAO6OK-DSODd7yyu5W5t3MQfk52gZ9lhgXeExM0G1Otm6VEw4KqXQbrpyc/s72-w640-c-h288/428603867_1842115556210566_7490087689897005050_n.jpg)
Δεν υπάρχουν σχόλια: