Δράσεις για τις εξαρτήσεις σε σχολεία από το ΚΕΘΕΑ Ήπειρος
Με τη συνεργασία των διευθύνσεων και των συλλόγων γονέων και κηδεμόνων έχουν υλοποιηθεί έως τώρα, κατά το σχολικό έτος 2023-2024 δράσεις ενημέρωσης στους μαθητές των σχολείων:
Γυμνάσιο Ζαλόγγου Πρέβεζας, 4ο Λύκειο Ιωαννίνων, 1ο Γυμνάσιο Ανατολής Ιωαννίνων, ΕΠΑΛ Παραμυθιάς, Γυμνάσιο και Λύκειο Μετσόβου και στους συλλόγους γονέων: 11ου Δημοτικού σχολείου Ιωαννίνων, Δημοτικού σχολείου Ελεούσας Άρτας και 24ου Δημοτικού σχολείου Ιωαννίνων.
Στοιχεία επικοινωνίας Κινητής Μονάδας ΚΕΘΕΑ Ήπειρος: 2651037812
km@kethea-epirus.gr
Στοιχεία επικοινωνίας Κινητής Μονάδας ΚΕΘΕΑ Ήπειρος: 2651037812
km@kethea-epirus.gr
Δράσεις για τις εξαρτήσεις σε σχολεία από το ΚΕΘΕΑ Ήπειρος
Reviewed by thespro.gr
on
Σάββατο, Φεβρουαρίου 17, 2024
Rating:
![Δράσεις για τις εξαρτήσεις σε σχολεία από το ΚΕΘΕΑ Ήπειρος](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEgykE-ucYUNEg6vSSnGCIe9uzI5fu5IjUjPcQOF_ezyNEF6bjZhrV3ktoYvuV0qVgiEXQ9yX86oUIh1LkAnF0kcAtXvpdVvaOibsEg5YrQeVnHTe0YGYNMxe8ODdFwoW595Ce2dhaC21EsBLlJhERKKb44LX6BC_43uBAxkak4HC2wSdKRY9GoOWuAJges/s72-w640-c-h512/%CE%94%CF%81%CE%AC%CF%83%CE%B5%CE%B9%CF%82-%CE%9A%CE%B9%CE%BD%CE%B7%CF%84%CE%AE-%CE%9C%CE%BF%CE%BD%CE%AC%CE%B4%CE%B1-%CE%9A%CE%95%CE%98%CE%95%CE%91-%CE%89%CF%80%CE%B5%CE%B9%CF%81%CE%BF%CF%82.jpg)
Δεν υπάρχουν σχόλια: