Εξαφανίστηκε 33χρονος από το Πλαίσιο Φιλιατών
Έναν 33χρονο από το Πλαίσιο Φιλιατών αναζητούν οι αρχές στη Θεσπρωτία. Ο 33χρονος έφυγε προς άγνωστη κατεύθυνση από το σπίτι του το απόγευμα της Τετάρτης αφήνοντας πίσω το κινητό του τηλέφωνο. Αφού δεν επέστρεψε οι οικείοι του ειδοποίησαν την αστυνομία και ξεκίνησε η αναζήτηση σου. Καθώς δεν ευρέθη ούτε σε φιλικά η συγγενικά σπίτια εκδόθηκε missing alert. Πρόκειται για τον Β. Ζ., με ύψος 1,85, μαύρα μάτια και μαύρα μαλλιά ο οποίος την ημέρα που εξαφανίστηκε φορούσε φόρμα εργασίας και καφέ δερμάτινο μπουφάν.
![Εξαφανίστηκε 33χρονος από το Πλαίσιο Φιλιατών](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhUzsiRJe2ysSCODiocZIMS9AdtpJanu0UgjgVBazl8Pr6IGIZT1u9VodVbU-bqsXwgsxCWuSHbMXrlyX334l1xKesu-dmYKrwAgqBXCauSUEu5oFT8eoEL_poPp4VGiATuReCGchyO1lJrPAZFRmPAc9SN6BWI3D5K0CkbYJl5mJ_y_hMMaZUERDy7tAM/s72-w640-c-h354/IMG_20240407_125759.jpg)
Δεν υπάρχουν σχόλια: