Ο Δημοτικός Ναυταθλητικός Όμιλος Ηγουμενίτσας σε συνεργασία με την Ο.Ε.Σ.Α.Δ. Θεσπρωτίας σας προσκαλούν να συμμετάσχετε στην ημερίδα με θέμα: «Γνωριμία με την Κωπηλασία-Κωπηλατική Σκυταλοδρομία» η οποία θα πραγματοποιηθεί την Πέμπτη 8 Ιουνίου 2017 από τις 9:00 έως τις 12:30 στις εγκαταστάσεις του Δημοτικού Ναυταθλητικού Ομίλου Ηγουμενίτσας, με συμμετοχή της Ολυμπιονίκη, Αλεξάνδρας Τσιάβου και του Παγκόσμιου Πρωταθλητή Κωπηλασίας Αποστόλη Γκουντούλα.
Η παρουσία σας θα μας τιμήσει ιδιαίτερα.
Με Εκτίμηση
Ο Πρόεδρος του Δ.Ν.Ο.Η.
Σπύρος Κούρτης
Ο Πρόεδρος του Δ.Ν.Ο.Η.
Σπύρος Κούρτης
Ηγουμενίτσα: Γνωριμία με την Κωπηλασία
Reviewed by thespro.gr
on
Σάββατο, Μαΐου 27, 2017
Rating:
![Ηγουμενίτσα: Γνωριμία με την Κωπηλασία](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEg6Kp3O8d7rg7fFOP5caRAsCZOcL3Yzl4EbZNGv114S3rGP7Zo2lBkgeyZuKNXc9HTSKzTYE4i9Y9JZlJbunrEFqugRUisUoiKVTjKbAzMpyeO-6eVi5mrun9EP6HcekV8FU_MEv394744/s72-c/18619904_1339499356097232_7769155866673804231_n%25CE%25A1.jpg)