Στην Ηγουμενίτσα εχτές την 25η του μηνός Ιουνίου του έτους 2017 ημέρα Κυριακή και ώρα 11:00π.μ. συνήλθαν τα μέλη του Συλλόγου σε Γενική Συνέλευση , νομίμως γενόμενης, προς συζήτηση και λήψη αποφάσεων επί των αναγεγραμμένων προς συζήτηση θεμάτων.
Θέμα 1ο: Έγκριση προϋπολογισμού και απολογισμού
Θέμα 2ο: Εκλογές για ανάδειξη Προέδρου, ΔΣ και Εξελεγκτικής Επιτροπής.
Ο Πρόεδρος του Δ.Σ. καταλαμβάνει την έδρα και επειδή δεν υπάρχει απαρτία η Γ.Σ. αναβάλλεται για την επομένη Κυριακή 2 Ιουλίου 2017 για να πραγματοποιηθούν οι εκλογές
Την Κυριακή 2 Ιουλίου οι εκλογές στον Σύλλογο Πολυτέκνων Ηγουμενίτσας
Reviewed by thespro.gr
on
Πέμπτη, Ιουνίου 29, 2017
Rating:
![Την Κυριακή 2 Ιουλίου οι εκλογές στον Σύλλογο Πολυτέκνων Ηγουμενίτσας](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEgC3lUwwd04FX8FRtwF7V0YpPcK4DWn7EJxmMUMiNF3caaGt76l9UzTt172CesGIFSdmpG5lFv9RZDW6Ht6e1M28SsaD7SyuazL7BFD6mhyRq8s003YJSukTsOgL0Zkr9zIHEXsPyeiejA/s72-c/%25CE%25A3%25CE%25A5%25CE%259B%25CE%259B%25CE%259F%25CE%2593%25CE%259F%25CE%25A3+%25CE%25A0%25CE%259F%25CE%259B%25CE%25A5%25CE%25A4%25CE%2595%25CE%259A%25CE%259D%25CE%25A9%25CE%259D+%25CE%2597%25CE%2593%25CE%259F%25CE%25A5%25CE%259C%25CE%2595%25CE%259D%25CE%2599%25CE%25A4%25CE%25A3%25CE%2591%25CE%25A3.jpg)
Δεν υπάρχουν σχόλια: