Οι μαθητές και ο Σύλλογος Διδασκόντων του 9/θέσιου Δημοτικού Γραικοχωρίου θέλουν να ευχαριστήσουν τον Ο.ΛΗ.Γ Α.Ε. για την προσφορά 5 ( πέντε) Η/Υ ( ανακατασκευασμένων) προκειμένου για την εύρυθμη και στοιχειώδη λειτουργία της σχολικής μονάδας.
Ο Ο.Λ.ΗΓ Α.Ε. άμεσα ανταποκρίθηκε στο βασικό και ουσιώδες, για τη λειτουργία του σχολείου, αίτημα της μονάδας αναγνωρίζοντας την ανάγκη οι μαθητές-τριες και οι εκπαιδευτικοί του σχολείου μας να έχουν πρόσβαση στις νέες τεχνολογίες και τη χρήση τους.
Ευχόμαστε η προθυμία του Ο.Λ.ΗΓ Α.Ε. να βρει μιμητές στην προσπάθεια που το σχολείο μας καταβάλλει για την αναδιάρθρωση των υποδομών του σχολείου μας.
Ο Διευθυντής του Σχολείου
Νικολάου Δημήτριος
Νικολάου Δημήτριος
Προσφορά ανακατασκευασμένων υπολογιστών από τον Ο.Λ.ΗΓ στο Δημοτικό Σχολείο Γραικοχωρίου
Reviewed by thespro.gr
on
Τετάρτη, Ιουνίου 21, 2017
Rating:
![Προσφορά ανακατασκευασμένων υπολογιστών από τον Ο.Λ.ΗΓ στο Δημοτικό Σχολείο Γραικοχωρίου](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjDFnjZMNBja_LpkERG8r4dyJG1GDRPTBy7U864u6yhErI03ZKlx6KW2VFhTEYUO0WXXCJ0lyT9UwvWfUxRd2v9qd4369aMq0s9X97Yipu2RwAt0ec3aUVVNfkOI3p2UI7Uzo9XdCz2y-M/s72-c/%25CE%25B4%25CE%25B7%25CE%25BC%25CE%25BF%25CF%2584%25CE%25B9%25CE%25BA%25CE%25BF+%25CF%2583%25CF%2587%25CE%25BF%25CE%25BB%25CE%25B5%25CE%25B9%25CE%25BF+%25CE%25B3%25CF%2581%25CE%25B1%25CE%25B9%25CE%25BA%25CE%25BF%25CF%2587%25CF%2589%25CF%2581%25CE%25B9%25CE%25BF%25CF%2585.jpg)
Δεν υπάρχουν σχόλια: