Μεγάλη ηταν η προσέλευση και το ενδιαφέρον του κόσμου στην εκδηλωσή του Φιλοζωικού Σωματείου Θεσπρωτίας το Σάββατο, αποδεικνύοντας ακόμα μια φορά ότι η Θεσπρωτία είναι Φιλόζωος νομός και το δείχνει .
Μικρά παιδιά,ηλικιωμένοι ,γυναίκες και άντρες και πολλοί ,πάρα πολλοί φίλοι μας απο Ηγουμενίτσα και τα γύρω μέρη ,ήρθαν να βοηθήσουν τα αδέσποτα ,αφήνοντας στον κουμπαρά μας ,ότι ήθελαν αυτοί .
Τα βιβλία ήταν μεταχειρισμένα ,έτσι δεν είχαν για εμάς κόστος αγοράς και δεν τιμολογήθηκαν ,την τιμή την αποφάσιζε ο αγοραστής .
Ενα τεράστιο ευχαριστώ απ¨όλους μας με όλη ,μας την αγάπη στην Ida-Mina Spyropoulou που μας έφτιαξε τα σχέδια και τις αφίσες δωρεάν ,στους χορηγούς μας φυσικά teezy.gr και την οικογενειακή ταβέρνα "Το τρεχαντήρι".
Μας δώσατε θάρρος να συνεχίσουμε με καταγγελίες,στειρώσεις , θεραπείες κτλ .
Η ενασχόληση με τα ζώα δίνει απογοητεύσεις ,μερικές φορές σε κάνει σκληρό και απόμακρο ,άλλα η αγάπη των ανθρώπων γύρω μας ,μας δροσίζει και μας κάνει να αισθανόμαστε δυνατοί και χρήσιμοι .
Σύβοτα: Με επιτυχία το μπαζάρ βιβλίων του Φιλοζωικού Σωματείου Θεσπρωτίας
Reviewed by thespro.gr
on
Τρίτη, Αυγούστου 01, 2017
Rating:
![Σύβοτα: Με επιτυχία το μπαζάρ βιβλίων του Φιλοζωικού Σωματείου Θεσπρωτίας](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEiqy-3K9Abaqr41a3uiVjC4r9MFXnGvTOTxAaeFKVuuOZQCjMFv8fdDG6ZHosRKNWd2Xg2l9HOfqb8jOe0Zc1v4ROpu80GQGFR8KIcH5eXbBkKyt_DbcICNPUpK32m8wNa2bxcSAi4B8T0/s72-c/20429983_794867697354689_3854450255732333937_n.jpg)
Δεν υπάρχουν σχόλια: