Η Οικονομική Επιτροπή της Περιφέρειας Ηπείρου στη σημερινή της συνεδρίαση ανέδειξε τον ανάδοχο του έργου της Π.Ε. Θεσπρωτίας για τη «συντήρηση της οδού προς Σαγιάδα- Κάτω Αετό – Σύνορα», προϋπολογισμού 1.100.000 ευρώ. Με το έργο αυτό θα βελτιωθεί το οδικό δίκτυο της ανωτέρω ακριτικής περιοχής της Ηπείρου και θα γίνει ασφαλέστερη η πρόσβαση των πολιτών προς τη γειτονική Αλβανία. Ανάδοχος αναδείχτηκε η ΟΔΟΚΑΤ Α.Ε.
Ανάδοχος για την οδό προς Σαγιάδα – σύνορα με Αλβανία
Reviewed by thespro.gr
on
Δευτέρα, Σεπτεμβρίου 17, 2018
Rating:
![Ανάδοχος για την οδό προς Σαγιάδα – σύνορα με Αλβανία](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjikqPYFpt96X8KoctsuYrVv8tggoGe2VxuNjNzyx4jcFykpuJtmx-_qDmau4MJScXC0Pe0G40W0UTzxljiNDLigmerG6eJ8y9jS8IrAza1z5ZnoiYZBmn1g-j3U_wg0xJrS8T8XZO0KTg3/s72-c/%25CE%25A3%25CE%2591%25CE%2593%25CE%2599%25CE%2591%25CE%2594%25CE%2591+%25285%2529.jpg)
Δεν υπάρχουν σχόλια: