169.384€ για μέτρα πυροπροστασίας σε σχολικές μονάδες του Δήμου Ηγουμενίτσας
Εντάχθηκε στο Πρόγραμμα «ΦΙΛΟΔΗΜΟΣ ΙΙ» η πρόταση του Δήμου Ηγουμενίτσας για τη χρηματοδότηση του έργου «Εκπόνηση μελετών και υλοποίηση μέτρων και μέσων πυροπροστασίας στις σχολικές μονάδες του Δήμου Ηγουμενίτσας», συνολικού προϋπολογισμού 169.384,00€.
Με έμφαση στην ασφάλεια των σχολικών υποδομών, ο Δήμος Ηγουμενίτσας εμπλουτίζει τις παρεμβάσεις του στις σχολικές του μονάδες, ώστε μαθητές και εκπαιδευτικοί να βρίσκονται ασφαλείς και προστατευμένοι.
169.384€ για μέτρα πυροπροστασίας σε σχολικές μονάδες του Δήμου Ηγουμενίτσας
Reviewed by thespro.gr
on
Παρασκευή, Ιανουαρίου 15, 2021
Rating:
![169.384€ για μέτρα πυροπροστασίας σε σχολικές μονάδες του Δήμου Ηγουμενίτσας](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhAfP4lkCYUyxl_0hwMsztZEBsGh3GOnWMq6bTYP7_InX8jAxvQZJnfiGrSJJwezMY-eTYwbW9zTnAhYeAo3z-Y1vZysmWuIXsv5RanCU4mrExI8-TzRYZRY-RKcaiN_u2hg2VxoTtTDl53/s72-w521-c-h293/piroprostasia-sxoleio.jpg)
Δεν υπάρχουν σχόλια: