Με τη Λέσχη Κλασσικού Αυτοκινήτου Μακεδονίας η "Λευκή Νυχτα" της Παραμυθιάς
Την Παρασκευή 5 Αυγούστου, είναι για εφέτος, προγραμματισμένη η Λευκή Νύχτα Παραμυθιάς, που διοργανώνεται απο τον εμπορικό σύλλογο της πόλης, και εντάσσεται στο διήμερο των Παραμυθιώτικων 2022 (5 και 6 Αυγούστου).
Το πλήρες πρόγραμμα θα ανακοινωθεί σύντομα, ωστόσο οπως εγινε γνωστό, η Λέσχη Κλασσικού Αυτοκινήτου Μακεδονίας θα βρίσκεται στην Παραμυθιά, με μεια σειρά απο αυτοκίνητα εποχής που θα εκθέτονται στο πεζόδρομο της Κ. Καραμανλή.
Η Λέσχης Κλασικού Αυτοκινήτου Μακεδονίας, ιδρύθηκε το 1995 και απαριθμεί πάνω από 500 ενεργά μέλη και 800 αυτοκίνητα.
Με τη Λέσχη Κλασσικού Αυτοκινήτου Μακεδονίας η "Λευκή Νυχτα" της Παραμυθιάς
Reviewed by thespro.gr
on
Παρασκευή, Ιουλίου 01, 2022
Rating:
![Με τη Λέσχη Κλασσικού Αυτοκινήτου Μακεδονίας η "Λευκή Νυχτα" της Παραμυθιάς](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEiifqUHHTX5w6LOhvs5PbjwLdIprbGJ_pOVTqJxJsUXKET0zogth1XmW8IvUTJ2XszaGJCkZHZ2CruYEgZD5WQ32XrgNaXR5xm4HuRUYfY355M2D5lYrkPla7_5EnpR6u4xCG_tq2NsIFTdKKkUNNn_KDflLDmpqe0-Dm9wFEjfQSwU_mpAjK4Dw7BMBw/s72-w640-c-h362/lekam.jpg)
Δεν υπάρχουν σχόλια: