Στην Πρέβεζα η επόμενη εκδήλωση «Κερνάμε Ήπειρο»
Η Περιφέρεια Ηπείρου συνεχίζοντας τις εκδηλώσεις για την προβολή και προώθηση των τοπικών της προϊόντων , «Κερνάει Ήπειρο» στο λιμάνι της Πρέβεζας το τριήμερο 25-27/08/2023.
Δικαίωμα δωρεάν συμμετοχής έχουν όλες οι επιχειρήσεις πιστοποιημένων τοπικών προϊόντων του κλάδου τροφίμων και ποτών. Στις εκδηλώσεις αυτές , θα υπάρξει και δυνατότητα άμεσης πώλησης των προϊόντων.
Οι ενδιαφερόμενοι θα πρέπει να δηλώσουν εγγράφως την πρόθεσή τους να συμμετάσχουν το αργότερο ως τις 14-08-2023 στo e-mail: s.fouki@php.gov.gr. Για περισσότερες πληροφορίες μπορούν να επικοινωνήσουν στo τηλέφωνο 26510-1287151 (κ. Σοφία Φούκη).
Στην Πρέβεζα η επόμενη εκδήλωση «Κερνάμε Ήπειρο»
Reviewed by thespro.gr
on
Τετάρτη, Αυγούστου 09, 2023
Rating:
![Στην Πρέβεζα η επόμενη εκδήλωση «Κερνάμε Ήπειρο»](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjKr0k_gmLi1k9ATNyJJ-NIByeBHMv5RJmpZ3-nQ_rqw1cTlSBapAWTi3GpSRbnLh06lKtCZOlloKqDCmQ9U0X8p6cDo9n4GTspLVTb5fZYMLFjvFL82M7v0hWBNBbUU7B6YyoE8_rD_UWOQQWnf9RhHsIXQMjmzYgaAWZERzcplN8r-wkoIejvKBffKEE/s72-w640-c-h465/%CE%A0%CE%A1%CE%95%CE%92%CE%95%CE%96%CE%91-%CE%9B%CE%99%CE%9C%CE%91%CE%9D%CE%99.jpg)
Δεν υπάρχουν σχόλια: