Μια ακόμη διακομιδή 49χρονης από την Κέρκυρα στην Ηγουμενίτσα
Με μέριμνα του Κέντρου Επιχειρήσεων του Λιμενικού Σώματος – Ελληνικής Ακτοφυλακής πραγματοποιήθηκε διακομιδή 49χρονης , η οποία έχρηζε άμεσης νοσοκομειακής περίθαλψης, από το λιμάνι της Κέρκυρας στο λιμάνι της Ηγουμενίτσας, με περιπολικό σκάφος Λ.Σ.-ΕΛ.ΑΚΤ.
Μια ακόμη διακομιδή 49χρονης από την Κέρκυρα στην Ηγουμενίτσα
Reviewed by thespro.gr
on
Τετάρτη, Απριλίου 24, 2024
Rating:
![Μια ακόμη διακομιδή 49χρονης από την Κέρκυρα στην Ηγουμενίτσα](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhEnLU9d_VE0oR9h-Zxu34kRkm3r7KjGl_oja5YV6JEdP7tyujWu2QkjJ0zGwlsL9rrXrn061Rw-aZHLzSh0IlCNbnIzRDrQvgPbYWDA6zXafELnLv-lR8-zLJEx0uVJtXmQIZwFjk3hFeQMGebsWN5GA-HkjQEEGTt2vKsWhO5VoQ1IHwHmAnWxkNGZ9E/s72-w640-c-h428/%CE%94%CE%B9%CE%B1%CE%BA%CE%BF%CE%BC%CE%B9%CE%B4%CE%AE%203.jpg)
Δεν υπάρχουν σχόλια: