Με επιτυχία η εκδήλωση στην Παραμυθιά για την ψηφιακή ασφάλεια (+ΒΙΝΤΕΟ)
Με μεγάλη επιτυχία πραγματοποιήθηκε χθες στην Παραμυθιά, εκδήλωση που συνδιοργανώθηκε από το Δήμο Σουλίου και τους Συλλόγους Γονέων & Κηδεμόνων Δημοτικού-Γυμνασίου και Λυκείου Παραμυθιάς.
Κεντρικό θέμα της εκδήλωσης ήταν η διαχείριση του ψηφιακού περιβάλλοντος των παιδιών μας, την εισήγηση του οποίου πραγματοποίησε ο κεντρικός ομιλητής κ. Γ. Παπαπροδρόμου, Αντιστράτηγος ε.α. ΕΛ.ΑΣ., Πτυχιούχος Νομικής ΑΠΘ-Δικαστικός Γραφολόγος και ειδικός σε θέματα Αντιμετώπισης Κυβερνοεγκλήματος.
Με επιτυχία η εκδήλωση στην Παραμυθιά για την ψηφιακή ασφάλεια (+ΒΙΝΤΕΟ)
Reviewed by thespro.gr
on
Πέμπτη, Απριλίου 04, 2024
Rating:
![Με επιτυχία η εκδήλωση στην Παραμυθιά για την ψηφιακή ασφάλεια (+ΒΙΝΤΕΟ)](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjxiSONZ9Sa62dXn7Mmnw3rZPJKhAIjIM1W1g9O2gNvj1SGcrEWVFMYuDGBMAK1JgWXlWOkFAjbtfGIkvpZ61hh-9nPEdMgMPX3193MSLMlqA6O3rn1FPVc7Pd3g-cNjtfsxG59T18NNig1-dRZuqOgI4ZFZyKBrf6X2wt9f5_kR_muWTmOyL6DmalSndo/s72-w640-c-h276/434812188_7544944862194687_7277318274165713789_n.jpg)
Δεν υπάρχουν σχόλια: