O θρύλος του μπάσκετ Μπάνε Πρέλεβιτς στην Ηγουμενίτσα
O Θρύλος του μπάσκετ Μπάνε Πρέλεβιτς, θα βρεθεί το Σάββατο στην Ηγουμενίτσα, για την παρουσίαση του βιβλίου “Μπάνε Πρέλεβιτς – Η Δύναμη της Ήττας”.
Στη «Δύναμη της ήττας» που κυκλοφορεί από την mvpublications, ο Μπάνε Πρέλεβιτς μάς υπενθυμίζει μέσα από τα βιώματα της πλούσιας καριέρας του, που περιγράφονται εκτενώς, ότι η ζωή είναι σαν τον αθλητισμό: οι ήττες, οι απογοητεύσεις, οι δυσκολίες είναι το πολύτιμο εργαλείο για να γίνει κανείς καλύτερος και να αγγίξει την ευτυχία και την επιτυχία.
Η εκδήλωση θα πραγματοποιηθεί στις 6;00 το απόγευμα στο 1ο Γυμνάσιο Ηγουμενίτσας (Δ. Φιλισόφου 14), απο τον εκδοτικό οικο MVPulications και το βιβλιοπωλείο “Η Θέτις”
O θρύλος του μπάσκετ Μπάνε Πρέλεβιτς στην Ηγουμενίτσα
Reviewed by thespro.gr
on
Πέμπτη, Απριλίου 04, 2024
Rating:
![O θρύλος του μπάσκετ Μπάνε Πρέλεβιτς στην Ηγουμενίτσα](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjKqp1ofvSFQhmNcpfF85-8B2ivC80t7gH3x_apy4s38tC4bFADzl5XaEEt96aMGPHvzUytBz2AEkvq9sUFsyv5KjcwvyAkVnoOzlAbC4_jb4cU69e7bHHakyzcbx8exIjT2hik7wVWHOvm2-YCq14c4lHf9k31cQu8PxLpHOu8BKWUqORNlnupDdvh4Tk/s72-w640-c-h362/bane.jpg)
Δεν υπάρχουν σχόλια: