Ο Δημοτικός Ναυταθλητικός Όμιλος Ηγουμενίτσας συμμετέχει στον 85ο Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Κωπηλασίας, που πραγματοποιείται στις Ολυμπιακές εγκαταστάσεις του Σχινιά, με μεγάλες αξιώσεις.
Στα προκριματικά της Πέμπτης 2 Μαΐου πέρασαν κατευθείαν στον τελικό η δίκωπος εφήβων και η δίκωπος νεανίδων. Έτσι μαζί με την οκτάκωπο εφήβων ο ΔΝΟΗ θα συμμετέχει στου τελικούς του Σαββάτου και με τα 3 πληρώματα του!
Καλή επιτυχία στα παιδιά!
O ΔΝΟΗ ΣΤΟ 85ο ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΩΠΗΛΑΣΙΑΣ
Reviewed by thespro.gr
on
Παρασκευή, Μαΐου 03, 2019
Rating:
![O ΔΝΟΗ ΣΤΟ 85ο ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΩΠΗΛΑΣΙΑΣ](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjaU3o3OJDDlLCcZflCfAB2x4tQXVssyECgOr_xHJUAmYIqnJST9KrP1lZumcpsCsIA0v3mebm_gaoYHIlpyNAfBvn4hlFac3-jsCcBSY73RcdKDkGpwEzWeLly0PBlwHerKkeyMCkfCUtV/s72-c/FDHDH.jpg)
Δεν υπάρχουν σχόλια: