Eργαστήρι συναισθηματικής καλλιέργειας και εκφραστικότητας για παιδιά από το κέντρο κοινότητας του Δ. Σουλίου
Eργαστήρι συναισθηματικής καλλιέργειας και εκφραστικότητας για παιδιά από το κέντρο κοινότητας του Δ. Σουλίου
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhjYiJT0uBSh4SkBdn3Oq9SOCnzQLDcST98IWP3QdiCU90pYmzIRJtCY0XKXbBd4pJzRMrOVEU-8i8Ydk-NBFRBjwD2RpsNl1u1EhvREByxXjs9gVkgqFsUV6OHJW7741A8DuMnZIn5OkeCTrQx2IV6x5j2fHUUcZvMvkRLRiUDx9JfD8G7Vjyc5cqXtTo/w640-h426-rw/paidia.jpg)
Το Κέντρο Κοινότητας Δήμου Σουλίου, σε συνεργασία με το Ν.Π.Δ.Δ. «ΑΡΩΓΗ» Δήμου Σουλίου, διοργανώνει εργαστήρι συναισθηματικής καλλιέργειας και εκφραστικότητας, για παιδιά ηλικίας 7-9 χρονών από το Σάββατο 04/11/2023 έως και 23/12/2023 και κάθε Σάββατο από τις 17:30 μ.μ. έως τις 19:30 μ.μ. στην αίθουσα του παιδικού Σταθμού Παραμυθιάς.
Οι γονείς που επιθυμούν να συμμετέχουν τα παιδιά τους , παρακαλούνται όπως προσέλθουν στο Κέντρο Κοινότητας , προκειμένου να υπογράψουν υπεύθυνη δήλωση.
Για περισσότερες λεπτομέρειες οι πολίτες μπορούν να απευθύνονται στην υπεύθυνη της δράσης Ντάφλου Βασιλική , Ψυχολόγος Κέντρου Κοινότητας Δήμου Σουλίου, τηλ.: 2666360138, 6948508027.
Eργαστήρι συναισθηματικής καλλιέργειας και εκφραστικότητας για παιδιά από το κέντρο κοινότητας του Δ. Σουλίου
Reviewed by thespro.gr
on
Τρίτη, Οκτωβρίου 24, 2023
Rating:
![Eργαστήρι συναισθηματικής καλλιέργειας και εκφραστικότητας για παιδιά από το κέντρο κοινότητας του Δ. Σουλίου](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhjYiJT0uBSh4SkBdn3Oq9SOCnzQLDcST98IWP3QdiCU90pYmzIRJtCY0XKXbBd4pJzRMrOVEU-8i8Ydk-NBFRBjwD2RpsNl1u1EhvREByxXjs9gVkgqFsUV6OHJW7741A8DuMnZIn5OkeCTrQx2IV6x5j2fHUUcZvMvkRLRiUDx9JfD8G7Vjyc5cqXtTo/s72-w640-c-h426/paidia.jpg)
Δεν υπάρχουν σχόλια: