Κοινοτική Σύμβουλος Πέρδικας ορκίστηκε η Λίτσα (Αγλαΐα) Παπαζώη
Ορκίστηκε σήμερα το πρωί παρουσία του δημάρχου Ηγουμενίτσας, Παν. Νταή, η Λίτσα Παπαζώη ως σύμβουλος της Δημοτικής Κοινότητας Πέρδικας στη θέση του Παναγιώτη Κώστα ο οποίος κηρύχθηκε “αυτοδίκαια έκπτωτος” με την υπ’ αριθμ. πρωτ. 16512/4-4-2024 Διαπιστωτική Πράξη του γραμματέα της Αποκεντρωμένης Διοίκησης Ηπείρου – Δ. Μακεδονίας.
Η κ. Παπαζώη ήταν η πρώτη αναπληρωματική σύμβουλος του πλειοψηφήσαντος στις τελευταίες εκλογές συνδυασμού “ΣΥΜΜΑΧΙΑ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ ΚΑΙ ΑΛΛΗΛΕΓΓΥΗΣ” του κ. Νταή και αναλαμβάνει και επίσημα από σήμερα τα καθήκοντά της.
Κοινοτική Σύμβουλος Πέρδικας ορκίστηκε η Λίτσα (Αγλαΐα) Παπαζώη
Reviewed by thespro.gr
on
Παρασκευή, Μαΐου 10, 2024
Rating:
![Κοινοτική Σύμβουλος Πέρδικας ορκίστηκε η Λίτσα (Αγλαΐα) Παπαζώη](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjAezwqpzMGIPDOeSptj2GbWBJQJ4ukYHQncAHjHEqO3akfiTZFrg4YYA08r3uSITTgJFUk-e0xAiTnD2Jynb-EQ9dxlK9A8_1m1h5NeFIml-yLRDmNEjvv-IuIywebr3O9Opj4G6EhyGiJxGIz6MKcUOmqzqruS22kS4OxkJZ7o4rAhtIkEdqQj7ShMcA/s72-w640-c-h334/442393444_3692793550964172_2373735984116851673_n-e1715338298458.webp)
Δεν υπάρχουν σχόλια: