Συνεδριάζει την Τετάρτη η Επιτροπή Ποιότητα Ζωής του Δήμου Ηγουμενίτσας
- Χορήγηση ή μη προέγκριση ίδρυσης Καταστήματος Υγειονομικού Ενδιαφέροντος «ΠΙΤΣΑΡΙΑ – ΣΝΑΚ ΜΠΑΡ – ΚΑΦΕΤΕΡΙΑ», ιδιοκτησίας ΔΗΜ. ΛΑΔΑΣ & ΣΙΑ Ο.Ε, που βρίσκεται στην Τ.Κ. Συβότων του Δήμου Ηγουμενίτσας.
- Χορήγηση ή μη προέγκριση ίδρυσης Καταστήματος Υγειονομικού Ενδιαφέροντος «ΣΝΑΚ ΜΠΑΡ – ΨΗΣΤΑΡΙΑ», ιδιοκτησίας Σπυρίδωνα Τσιρόλια του Κωνσταντίνου, που βρίσκεται στην Τ.Κ. Λαδοχωρίου του Δήμου Ηγουμενίτσας.
- Εισήγηση στο Δημοτικό Συμβούλιο του Δήμου Ηγουμενίτσας σχετικά με τη μετατόπιση περίπτερου της Βαρβάρας Μητσέλου στην Τ.Κ. Λαδοχωρίου.
- Εισήγηση στο Δημοτικό Συμβούλιο σχετικά με τον αριθμό άσκησης υπαίθριου εμπορίου (Στάσιμου & Πλανόδιου) στο Δήμο Ηγουμενίτσας καθώς και του ύψους και του τρόπου είσπραξης του καταβαλλόμενου τέλους ανά άδεια και θέση.
- Χορήγηση ή μη προέγκριση ίδρυσης Καταστήματος Υγειονομικού Ενδιαφέροντος «ΤΣΙΡΚΟ ΧΩΡΙΣ ΖΩΑ», ιδιοκτησίας της εταιρίας «ΨΥΧΑΓΩΓΙΚΕΣ – ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΕΣ ΔΡΑΣΤΗΡΙΟΤΗΤΕΣ ΜΟΝΟΠΡΟΣΩΠΗ Ι.Κ.Ε. “ALMERIACIRCOITALIANODIROMA”, που βρίσκεται στην Τ.Κ. Λαδοχωρίου του Δήμου Ηγουμενίτσας.
Συνεδριάζει την Τετάρτη η Επιτροπή Ποιότητα Ζωής του Δήμου Ηγουμενίτσας
Reviewed by thespro.gr
on
Δευτέρα, Δεκεμβρίου 07, 2015
Rating:
![Συνεδριάζει την Τετάρτη η Επιτροπή Ποιότητα Ζωής του Δήμου Ηγουμενίτσας](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEg6ki7wfOgGJFINvmKsisxb-fiPFkmoSqX-XdKihI4gFyMoUZ5aZDkRCNQT2e-7o_4TZQ_qS68mhuLFk4iqIdhmQWeeFh0f_0xddfLhyphenhyphen67ZPxy8X2K3C7q-pHaHfoKv-0PrmF0upQsFevs/s72-c/%25CE%2594%25CE%2597%25CE%259C%25CE%2591%25CE%25A1%25CE%25A7%25CE%2595%25CE%2599%25CE%259F+%25CE%2597%25CE%2593%25CE%259F%25CE%25A5%25CE%259C%25CE%2595%25CE%259D%25CE%2599%25CE%25A4%25CE%25A3%25CE%2591%25CE%25A3.jpg)
Δεν υπάρχουν σχόλια: