Ο Προϊστάμενος και οι Εθελοντές Πυροσβέστες του Εθελοντικού Πυροσβεστικού Κλιμακίου Σαγιάδας ευχαριστούν θερμά την εταιρεία "PRAXIS AQUACULTURE - Κ. ΠΑΠΑΚΩΣΤΑΣ & ΣΙΑ Ε.Ε." για την σημαντική δωρεά των 8 ζευγών Άρβυλων Πυρόσβεσης που πραγματοποίησε πριν λίγες ημέρες για το προσωπικό της Υπηρεσίας μας.
Ευχαριστήριο του Εθελοντικού Πυροσβεστικού Κλιμακίου Σαγιάδας
Reviewed by thespro.gr
on
Σάββατο, Μαρτίου 17, 2018
Rating:
![Ευχαριστήριο του Εθελοντικού Πυροσβεστικού Κλιμακίου Σαγιάδας](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEiUSnaeztPhPMe8pV_OxUPj7y4xSAKE4MUT9k92WNsa5zUrJ8LZBPWUUXfjd-5lIAEPtb_SZo9mXaBMwVMntAcLA2eO8ZX9EPIfm6k-3c0Uxa5bMkYt1QaTR7oA9YSfRZ-t6C8gxvf7PK4/s72-c/29177149_2107127369573638_3080227506763071488_n.jpg)
Δεν υπάρχουν σχόλια: