Την Μεγάλη Τρίτη το απόγευμα στον Ιερό Ναό του Ευαγγελισμού της Θεοτόκου Ηγουμενίτσας τελέσθηκε η Ακολουθία του Νυμφίου στην οποία χοροστάτησε ο Σεβασμιώτατος Μητροπολίτης Παραμυθίας, Φιλιατών, Γηρομερίου και Πάργας κ.κ. Τίτος, πλαισιούμενος από τον Γενικό Αρχιερατικό, τους εφημερίους και τον διάκονο του Ιερού Ναού.
Ηγουμενίτσα: Η Ακολουθία του Νυμφίου την Μ. Τρίτη
Reviewed by thespro.gr
on
Πέμπτη, Απριλίου 05, 2018
Rating:
![Ηγουμενίτσα: Η Ακολουθία του Νυμφίου την Μ. Τρίτη](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEi54ZBvh-5P_6pv2hUC_q_vSVdFyF3rlpRQI7Iva569lYzI9ffbnVdryeOsUgkaL6bCvFvIlgmFnkWYTqUqvyzBFkpq30cggz2ZRSn2G6ydaLibquF25fIZYiwUZf44IODbTDHBi4SOeIs/s72-c/04-25.jpg)
Δεν υπάρχουν σχόλια: