Τελευταίες Ειδήσεις
recent

Σήμερα οι εκλογές για την ανάδειξη μελών της Νομαρχιακής Επιτροπής Θεσπρωτίας του ΠΑΣΟΚ - Δείτε όλους τους υποψήφιους




Σήμερα θα πραγματοποιηθούν οι εκλογές για την ανάδειξη μελών της Νομαρχιακής Επιτροπής Θεσπρωτίας του ΠΑΣΟΚ.

ΤΑ ΟΡΓΑΝΑ ΠΟΥ ΠΡΟΒΛΕΠΕΙ ΤΟ ΚΑΤΑΣΤΑΤΙΚΟ ΤΟΥ ΚΟΜΜΑΤΟΣ ΓΙΑ ΝΑ ΑΝΑΔΕΙΧΘΟΥΝ ΕΙΝΑΙ:
  • 7ΜΕΛΗ ΝΟΜΑΡΧΙΑΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ (Ν.Ε) .
  • 3ΜΕΛΗ ΝΟΜΑΡΧΙΑΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΤΑΣΤΑΤΙΚΟΥ & ΠΙΣΤΟΠΟΙΗΣΗΣ (Ν.Ε.ΚΑ.Π).
  • 3ΜΕΛΗ ΝΟΜΑΡΧΙΑΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟΥ ΕΛΕΓΧΟΥ (Ν.Ε.Ο.Ε ).
  • ΤΙΣ 3ΜΕΛΕΙΣ ΕΩΣ 5ΜΕΛΕΙΣ ΣΥΝΤΟΝΙΣΤΙΚΕΣ ΕΠΙΤΡΟΠΕΣ ΤΩΝ ΤΡΙΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΩΝ ΟΡΓΑΝΩΣΕΩΝ ΔΗΜΟΥ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ , ΔΗΜΟΥ ΣΟΥΛΙΟΥ ΚΑΙ ΔΗΜΟΥ ΦΙΛΙΑΤΩΝ.
Τα εκλογικά κέντρα είναι στην Ηγουμενίτσα στο πρώην ΕΙΝ- μαθητική εστία δίπλα στο ΕΠΑΛ Ηγουμενίτσας  , στην Παραμυθιά στην αίθουσα του Φιλοπρόοδου Ομίλου Παραμυθιάς και στο Φιλιάτι στα γραφεία της Δ.Ο στην πάνω πλατεία. 
Σε κάθε εκλογικό τμήμα θα υπάρχουν δύο κάλπες μία για την εκλογή Συντονιστικής Επιτροπής της Δημοτικής οργάνωσης και μία για την εκλογή των Νομαρχιακών οργάνων ( ΝΕ, ΝΕΚΑΠ και ΝΕΟΕ σε ενιαίο ψηφοδέλτιο ).  
Η ψηφοφορία θα αρχίσει από τις 9:00 μέχρι τις 19:00. 
Η ψηφοφορία θα γίνει με βάση το πιστοποιημένο μητρώο μελών , ενώ εάν κάποιος ψηφοφόρος δεν είναι γραμμένος στο μητρώο θα μπορεί να γραφτεί αμέσως μέλος την ημέρα της εκλογής αφού προηγουμένως η δημοτικότητα του ψηφοφόρου θα ελέγχεται ηλεκτρονικά από το Δημοτολόγιο του οικείου Δήμου.
Κάθε ψηφοφόρος για να μπορεί να ψηφίσει θα καταβάλλει υποχρεωτικά τρία ευρώ συμμετοχή χωρίς εξαίρεση.


ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΥΠΟΨΗΦΙΩΝ ΓΙΑ ΝΟΜΑΡΧΙΑΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ
Επώνυμο   
Όνομα
Πατρώνυμο
Α.Μ.  ΠΑ.ΣΟ.Κ.
   
    ΓΕΩΡΓΙΟΥ

    ΓΙΑΝΝΑΚΟΥ

    ΓΚΟΓΚΟΣ

    ΔΕΒΛΕΤΟΓΛΟΥ 

    ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ

    ΚΑΤΣΙΝΟΣ

    ΜΗΤΣΙΩΝΗΣ             

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΑΡΧΟΝΤΟΥΛΑ

ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

ΜΑΡΙΑΝΝΑ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΜΙΧΑΗΛ

ΕΡΡΙΚΟΣ
   
    ΧΑΡΙΣΗΣ

    ΗΛΙΑΣ

    ΘΕΟΛΟΓΟΣ

    ΝΙΚΟΛΑΟΥ
   
    ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ
  
     ΘΩΜΑ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ   
       
       10196

ΕΠΙΚ  ΜΗΤΡΩΟ

        16047

        10202

        10321
        
        10217

        10230 


Κατάσταση υποψηφίων για Συντονιστική Επιτροπή Ηγουμενίτσας
Επώνυμο
Όνομα
Πατρώνυμο
Α.Μ.  ΠΑ.ΣΟ.Κ.

        ΜΑΡΚΙΑΝΙΔΗΣ

        ΤΑΣΙΟΣ

        ΤΣΕΠΗ

     ΣΠΥΡΙΔΩΝ

     ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ  

      ΔΕΣΠΟΙΝΑ  

       ΘΕΟΔΩΡΟΥ

       ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

       ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ

    10229

    10246

    10290




Κατάσταση υποψηφίων για Συντονιστική Επιτροπή Φιλιατών
Α/Α
Επώνυμο
Όνομα
Πατρώνυμο
Α.Μ.  ΠΑ.ΣΟ.Κ.

1.

2.

3.

4.

        ΓΚΟΓΚΟΥ

        ΚΑΡΑΛΗΣ

        ΠΑΠΑΣΤΑΥΡΟΥ

        ΤΣΕΚΑΣ

     ΑΓΓΕΛΙΚΗ

     ΜΙΧΑΛΗΣ  

      ΧΡΗΣΤΟΣ

      ΝΙΚΟΛΑΟΣ   

    ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

        ΠΑΥΛΟΣ

        ΣΕΡΑΦΕΙΜ

        ΧΡΗΣΤΟΣ

    16048

    16051

    16074 

    16090




Κατάσταση υποψηφίων για Συντονιστική Επιτροπή Σουλίου
Α/Α
Επώνυμο
Όνομα
Πατρώνυμο
Α.Μ.  ΠΑ.ΣΟ.Κ.

1.

2.

3.

        ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

        ΜΑΡΚΟΥ

        ΜΠΕΛΛΟΣ

    ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

     ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

      ΘΕΟΦΑΝΗΣ

       ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

        ΗΛΙΑ

        ΕΚΤΩΡΑ

    10318

     69927

     10352


892fm

892fm

Από το Blogger.