Ο Δήμος Φιλιατών ανακοινώνει την πρόσληψη επτά (7) ατόμων , ήτοι: έξι (6) ατόμων ειδικότητας εργατών-τριών Υ.Ε -Γενικών καθηκόντων και ενός (1) ατόμου ειδικότητας ΔΕ Χειριστών Μηχανημάτων Έργων (συγκεκριμένα ενός (1) χειριστή Τσάπας- JCB) ιδιωτικού δικαίου ορισμένου χρόνου δίμηνης διάρκειας, για την αντιμετώπιση εποχικών κατεπειγουσών αναγκών για την κάλυψη έκτακτων αναγκών πυρασφάλειας-πυροπροστασίας του Δήμου Φιλιατών όπως φαίνεται παρακάτω link: http://www.filiates.gr
Οι ενδιαφερόμενοι, καλούνται να συμπληρώσουν την αίτηση και να την υποβάλλουν, είτε αυτοπροσώπως είτε με άλλο εξουσιοδοτημένο από αυτούς πρόσωπο, εφόσον η εξουσιοδότηση φέρει την υπογραφή τους θεωρημένη από δημόσια αρχή.
Ημερομηνία υποβολής αιτήσεων από 14-07-2017 έως και 24-07-2017 στα γραφεία του Δήμου Ελευθερίου Βενιζέλου 8-Φιλιάτες (Γραφείο Προσωπικού) τις εργάσιμες ημέρες και ώρες.(Τηλέφωνα επικοινωνίας 2664-3-60164 και 2664-0-22213).
7 προσλήψεις στον Δήμο Φιλιατών
Reviewed by thespro.gr
on
Τρίτη, Ιουλίου 18, 2017
Rating:
![7 προσλήψεις στον Δήμο Φιλιατών](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEiXsXasIzuYjLLWwES6vQF0YrOQSnk7k_cvgD3neWrgMmw4pPI_SMSdaM_YIRacaQyr2_0ypJ4tuYkWVDWsKGoSEKQyYmga_DW8Z1nrPmldvuWXy3xdWeC76Ij4jCObfNswePejYEv-pNo/s72-c/%25CE%2594%25CE%25B7%25CE%25BC%25CE%25B1%25CF%2581%25CF%2587%25CE%25B5%25CE%25B9%25CE%25BF+%25CE%25A6%25CE%25B9%25CE%25BB%25CE%25B9%25CE%25B1%25CF%2584%25CF%258E%25CE%25BD.jpg)
Δεν υπάρχουν σχόλια: