Ο ΔΗΜΟΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ ανακοινωνει την πρόσληψη με επιλογή οκτώ (08) ατόμων με σύμβαση δίμηνης χρονικής διάρκειας , για την κάλυψη κατεπειγουσών αναγκών της Υπηρεσίας Καθαριότητας του Δήμου Ηγουμενίτσας.
8 Εργάτες/εργάτριες Καθαριότητας – Συνοδοί Απορριμματοφόρων ΥΕ
Οι ενδιαφερόμενοι μαζί με την αίτησή τους πρέπει να υποβάλουν υποχρεωτικώς τα εξής δικαιολογητικά:
1. Αίτηση όπου θα αναγράφονται τα ατομικά στοιχεία τα στοιχεία κατοικίας, καθώς και ΑΦΜ, ΔΟΥ.,ΑΜΚΑ, αριθμ. Μητρώου ΙΚΑ.
2. φωτοαντίγραφο των δύο όψεων της αστυνομικής τους ταυτότητας.
3.Υπεύθυνη δήλωση: – ότι πληρούν τα γενικά προσόντα διορισμού που προβλέπονται για τους μόνιμους υπαλλήλους του πρώτου μέρους του ν. 3584/07. – ότι δεν έχουν κώλυμα κατά τις διατάξεις του άρθρου 206 του ν. 3584/2007 και ότι το κρίσιμο 12μηνο έχουν ή δεν έχουν απασχοληθεί σε Δημόσια Υπηρεσία σύμφωνα με τις διατάξεις του άρθρου 14 παρ. 1 του Ν. 2190/94 και αν ναι , σε ποιο φορέα και το χρονικό διάστημα της απασχόλησής τους στο φορέα αυτόν.
Θέσεις εργασίας 8 εργατών καθαριότητας στο δήμο Ηγουμενίτσας
Reviewed by thespro.gr
on
Πέμπτη, Φεβρουαρίου 15, 2018
Rating:
![Θέσεις εργασίας 8 εργατών καθαριότητας στο δήμο Ηγουμενίτσας](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhS1S9OXOPn3aSD-FHFUIwy6buOinBpz-fDij0s5aeqnx3hi3nqdtC9nLyTFeEyrHzODwWzBDpULJCbiOHygY0XFD_mwGmE4ZIOd80gMsAe4XaOFbzuCB1is5wTLnUDwbN_GHof9GBWmJQ/s72-c/%25CE%2594%25CE%2597%25CE%259C%25CE%2591%25CE%25A1%25CE%25A7%25CE%2595%25CE%2599%25CE%259F+2.jpg)
Δεν υπάρχουν σχόλια: