![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEiVlkdMaLuf2J_uhciRsrrC7R5ZMTo6J1Jjj88jLJLFdOEztNRE8C6btAWmB_Pzyoan7l-lNwWAlDWbon6Axlu-dyRA08MfHuDaLuZ3_gcoiZBO4FP4vj5jJ8SYmj4EGY_NwlRXGvPmTQJf/s400-rw/%25CE%25B5%25CE%25BA%25CE%25B8%25CE%25B5%25CF%2583%25CE%25B7+%25CE%25B4%25CE%25BF%25CF%2584%25CE%25B5%25CF%2582.jpg)
Στην Έκθεση συμμετέχουν με εργόχειρα, κατασκευές και παραδοσιακά προϊόντα της περιοχής μας φίλοι μας από τη Θεσσαλονίκη, την Πρέβεζα, τα Γιάννενα και όλος ο νομός Θεσπρωτίας και σχολεία με κατασκευές.
Φέτος στην καθιερωμένη για 25 έτη έκθεση χειροτεχνημάτων της «Φλόγας», θα επιχειρήσουμε να προσελκύσουμε εθελοντές δότες μυελού των οστών σε συνεργασία με το ΚΕΔΜΟΠ, που είναι και ο επίσημος εκπρόσωπος της χώρας στην Παγκόσμια Τράπεζα μυελού των οστών. Πιστεύουμε λοιπόν πως όλοι πρέπει να στηρίξουμε ενεργά την όλη προσπάθεια και με την ηχηρή μας παρουσία να βοηθήσουμε στον αγώνα εναντίον του καρκίνου.
Για τη Φλόγα
Η εκπρόσωπος Ηπείρου
Ελευθερία Κώτσιου
Η εκπρόσωπος Ηπείρου
Ελευθερία Κώτσιου
Ηγουμενίτσα: 25η Ετήσια Έκθεση της "ΦΛΟΓΑΣ" (+ΒΙΝΤΕΟ)
Reviewed by thespro.gr
on
Τετάρτη, Νοεμβρίου 23, 2016
Rating:
![Ηγουμενίτσα: 25η Ετήσια Έκθεση της "ΦΛΟΓΑΣ" (+ΒΙΝΤΕΟ)](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjZmDQMks4NCQywr1WILNXHTBxX_TenWNRUP9H_CUcxUPYZ2XOgmvt8Wm-pOKJC_XANXfu22Gmv6uuRCeDiVw9yjNHwtcw08XPLCS3QT8-6cl8f_DqdM-kXRIqTJVqQ1JJC6x5L_ZycfVhw/s72-c/%25CE%25B5%25CE%25BA%25CE%25B8%25CE%25B5%25CF%2583%25CE%25B7+2016.jpg)