Συνελήφθη εχτές (06-11-2014) το πρωί στη Φιλιππιάδα Πρέβεζας, από αστυνομικούς του Αστυνομικού Τμήματος Φιλιππιάδας, ένας 66χρονος ημεδαπός, για μη καταβολή οφειλών προς το Δημόσιο.
Ειδικότερα, ο 66χρονος συνελήφθη, διότι δεν είχε καταβάλει προς το Δημόσιο ατομικές οφειλές, οι οποίες ανέρχονται στο χρηματικό ποσό των (193.350,04) ευρώ.
Ο συλληφθείς οδηγήθηκε στον κ. Εισαγγελέα Πλημμελειοδικών Πρέβεζας.
Ειδικότερα, ο 66χρονος συνελήφθη, διότι δεν είχε καταβάλει προς το Δημόσιο ατομικές οφειλές, οι οποίες ανέρχονται στο χρηματικό ποσό των (193.350,04) ευρώ.
Ο συλληφθείς οδηγήθηκε στον κ. Εισαγγελέα Πλημμελειοδικών Πρέβεζας.
Συνελήφθη 66χρονος για μη καταβολή οφειλών προς το Δημόσιο ύψους 193.350€
Reviewed by thespro.gr
on
Παρασκευή, Νοεμβρίου 07, 2014
Rating:
![Συνελήφθη 66χρονος για μη καταβολή οφειλών προς το Δημόσιο ύψους 193.350€](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEj2fFCnmcHn1Z5tMkJ3zoMfStC1ZU5JHEAxiDZUPzdJ8-vJQpIvtKmi6cI3Dw4Y4n20NbzwFVO4t47YATSjRLleLA18J8NaRO6UUK2JiZ8WrEArcVUqWzXZuu9XtIkeVmJnQOdEFQXmhtA/s72-c/%CE%A7%CE%A1%CE%95%CE%97.jpg)
Δεν υπάρχουν σχόλια: