Ημερίδα στην Ηγουμενίτσα "Σχολείο – Οικογένεια… μας ενώνει το Παιδί"
Την Τετάρτη 13 Δεκεμβρίου στις 6 το απόγευμα στο 1ο Δημοτικό Σχολείο Ηγουμενίτσας, ο Σύλλογος Διδασκόντων και ο Σύλλογος Γονέων και Κηδεμόνων του Σχολείου, σε συνεργασία με το Κέντρο Πρόληψης “Αριάδνη”, διοργανώνουν ημερίδα με θέμα: ” Σχολείο – Οικογένεια… μας ενώνει το παιδί” .
Η εκδήλωση είναι ανοιχτή για όλους.
Ημερίδα στην Ηγουμενίτσα "Σχολείο – Οικογένεια… μας ενώνει το Παιδί"
Reviewed by thespro.gr
on
Τετάρτη, Δεκεμβρίου 13, 2023
Rating:
![Ημερίδα στην Ηγουμενίτσα "Σχολείο – Οικογένεια… μας ενώνει το Παιδί"](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEj5DCcONN5Tx0dagTmpzVxIzoyzIywYEoveaje2j7Ge_bLldGLJ82xhtfh0hm8wToYJoFbQZNkXufES6GxLhvF8_jeluMfVDtUaJTTa77_pkYZRnrSDdO7jfE3IXHoHdJrab5Pn-7DS_fgRYzJqs1eKiMxV79l85vUwtan9rcP9nkjVKWbJiynTUcqi_Ec/s72-w343-c-h400/406643324_1712056785971714_9135852122698536704_n.jpg)
Δεν υπάρχουν σχόλια: