Στους μαθητές του ΕΕΕΕΚ Παραμυθιάς ο Άγιος Βασίλης του Εμπορικού Συλλόγου
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEgfzkNPfAELvEPfYd0vLRjx6yNRNpCHVqHqsTntFhj0DaZnPE4avoZtXhTSodoJsBqRa1NoQaML9HWS2CuBsPXgdEAVII2T8b2t8FgkX83JEahXq7pfhjAVMOZkQFBSd5Hvx62qyh9xslERv-VDajFSK33yyp9obTtmP3BU4xwgaoB42FzNAp09Wx1W0aI/w640-h324-rw/%CE%B1%CF%81%CF%87%CE%B5%CE%AF%CE%BF%20%CE%BB%CE%AE%CF%88%CE%B7%CF%82%20-%202023-12-20T205040.618.jpg)
Στους μαθητές του ΕΕΕΕΚ Παραμυθιάς, που σήμερα πραγματοποίησαν το καθαιρεμένο εορταστικό παζάρι, βρέθηκε ο Άγιος Βασίλης του Εμπορικού Συλλόγου, μοιράζοντας δώρα και ευχές στους μικρούς μας φίλους.
“Τα χαμόγελα τους μας δίνουν δύναμη καλές γιορτές σε όλους” αναφέρει σε σχετικό σχόλιο, ο Εμπορικός Σύλλογος Παραμυθιάς, ο οποιος ευχαριστεί τους χορηγούς των δωρων: Βιβλιοπωλείο Εργολάβος Αθανάσιος, εργαστήριο ραπτικής Άννα Λιόντου, Ζαχαροπλαστείο Melissa και Καφεκοπτείο Τσαματος
Στους μαθητές του ΕΕΕΕΚ Παραμυθιάς ο Άγιος Βασίλης του Εμπορικού Συλλόγου
Reviewed by thespro.gr
on
Τετάρτη, Δεκεμβρίου 20, 2023
Rating:
![Στους μαθητές του ΕΕΕΕΚ Παραμυθιάς ο Άγιος Βασίλης του Εμπορικού Συλλόγου](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEgfzkNPfAELvEPfYd0vLRjx6yNRNpCHVqHqsTntFhj0DaZnPE4avoZtXhTSodoJsBqRa1NoQaML9HWS2CuBsPXgdEAVII2T8b2t8FgkX83JEahXq7pfhjAVMOZkQFBSd5Hvx62qyh9xslERv-VDajFSK33yyp9obTtmP3BU4xwgaoB42FzNAp09Wx1W0aI/s72-w640-c-h324/%CE%B1%CF%81%CF%87%CE%B5%CE%AF%CE%BF%20%CE%BB%CE%AE%CF%88%CE%B7%CF%82%20-%202023-12-20T205040.618.jpg)
Δεν υπάρχουν σχόλια: